O nama

    Vaša pitanja i sugestije




    Poštovani kupci,

    želimo Vam predstaviti prodajni program koji je rezultat našeg dugogodišnjeg rada i iskustva na terenu.

    U našem programu možete izabrati sve što Vam je potrebno za suvremenu proizvodnju povrća, voća, ratarskih kultura, kako bi ostvarili vrhunske prinose i kvalitetu, a samim time i konkurentnost na tržištu. Našim kupcima želimo i ovim putem ponuditi niz najnovijih proizvoda i tehnologija kako bi bili što više u trendu sa novim tehnološkim dostignućima.

    Na našim obnovljenim web stranicama možete pronaći obilje informacija i novosti iz područja kompletne pripreme za uzgoj, proizvodnju i zaštitu svih vrsta povrtnih i ostalih kultura.


     

    Mirjana Turkalj dipl. ing. agr.,
    središnji dio Hrvatske, mob: 098 332 686, email: mirjana@zeleni-hit.hr

    Arian Shala dipl. ing. agr.,
    istočni dio Hrvatske, mob: 099 251 3991, email: arian@zeleni-hit.hr

    Mihael Poljak mag. ing. agr.,
    središnji dio Hrvatske, mob: 099 806 1200, email: mihael@zeleni-hit.hr

    Mislav Slunjski mag. ing. agr.,
    središnji dio Hrvatske, mob: 091 440 8005, email: mislav@zeleni-hit.hr

    Fran Mesić bacc.ing.agr.,
    sjeverozapadna Hrvatska i Istra, mob: 091 612 2173, email: fran@zeleni-hit.hr

    Mirjana Skenderija dipl. ing. agr.,
    istočni dio Hrvatske, mob: 099 612 2110, email: mirjana.skenderija@zeleni-hit.hr

     

    Dalmacija, mob: 091 612 2175, emai: srecko@zeleni.hit.hr